Jaká je pánská kuchyň a chodba ve stylu De stijl

A jak  vlastně taková kuchyň v pánském stylu vypadá? Kuchyňský kout společně s chodbou jsme navrhovali pro mladého pána do panelákového bytu.Interiér byl navržený s minimem nábytkového vybavení a zároveň tak, aby vše potřebné mělo své místo a působilo vzdušně.

Zákazník, kterýmu byl interiér navržen je milovníkem stylu – DE STIJL a nejvetší vášeň má pro umělce Pieta Mondriana. Zadání znělo jasně a přání bylo tento styl zobrazit v interiéru. Původní kuchyňskou linku jsme nahradili novou, poskytuje větší množství úložných prostor a lepší uspořádání.

Kuchyňská linka obsahuje vestavnou troubu a myčku. Vaří se na plynové varné desce a volně stojící lednice zůstala původní. Obklad za linkou je černá dlažba a ta se nám perfektně propojila s dlažbou, která prochází celým bytem. Pro osvětlení jsme navrhli LED zdroje. Nábytek v kuchyni a v chodbě je vyrobený na míru. Chodba byla navržna ve stejném duchu. Vestavná skříň je vyrobena ze stejného materiálu jako kuchyňká linka – Bíla mat, kterou nám obvzláštní černé elegantní úchytky. Pro dotvoření celé místnosti jsme zvolili tapetu De Stijl.