Křeslo jako vetřelec v interiéru

Barevná paleta v obývacím pokoji s kuchyní je kombinace bílá s betonovou stěrkou, doplněna dubovou dýhou a černými akcenty.

Nikdo si nedovedeme představit obývací pokoj bez sedací soupravy. Je to nejfrekventovanější část v interiéru, kde se nejčastěji setkává rodina, přátelé a hlavně prostor k relaxaci. Jako ideálním doplňkem k sedací soupravě je solitérní křeslo, dotvoří interiér a dodá prostoru útulnosti.

Křeslo, tak může být v interiéru zajímavý tzv. designový vetřelec, které na první pohled přitáhne pozornost. Docílit tím můžeme výrazným barevným / vzorovaným čalouněním, které nám bude kontrastovat s ostatním nábytkem a strhne na sebe pozornost.

Majitelka, paní Strnadová nám poslala krásné hodnocení této realizace:

„Pana Urbana jsme se rozhodli oslovit na základě doporučení a velmi kladného hodnocení.

Komunikace mezi námi a panem Urbanem byla vždy rychlá, profesionální a vstřícná. Do atelieru jsme přišli s poměrně jasnou představou o vzhledu kuchyně a knihovny do obývacího pokoje. Dostali jsme spoustu dobrých rad, ohledně materiálů, členění kuchyně a řešení vnitřních prostor skříněk. Díky tomu byla naše představa značně vylepšena a v kuchyni je opravdu využit každý centimetr.  Žádný z našich požadavků nebo nápadů nebyl zamítnut a v ateliéru se nám snažili vyjít maximálně vstříc.

Realizace probíhala v domluveném termínu. Montážní parta byla super, mají můj obdiv, jak si dokázali poradit i s ne úplně rovným stropem a dalšími nešvary dnešních novostaveb.

Již rok kuchyň používáme a stále jsme s manželem nenašli ani jedinou věc, kterou bychom na kuchyni chtěli změnit.

Děkujeme ateliéru Urban za skvělou práci na naší kuchyni a knihovně.“